Warning: include(/home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/functions/rt_comments.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/classes/loading.php on line 690

Warning: include(): Failed opening '/home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/functions/rt_comments.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/classes/loading.php on line 690
راه های کاهش تورم بینی پس از جراحی بینی – دکتر احمد پور متخصص جراحی بینی

راه های کاهش تورم بینی پس از جراحی بینی  :

راه های کاهش تورم بینی پس از جراحی بینی را در این بخش قرار می دهیم تا اشخاصی که جراحی بینی انجام می دهند سریع تر اقدامات جهت کاهش تورم بینی را انجام دهند .

پس از جراحی بینی بینی با تورم روبرو می شود ، با گذشت زمان تورم ها کاهش پیدا می کند در ذیل نکاتی را بیان می کنیم که با انجام آنها می توانید تورم بینی را کاهش دهید .

توصیه می شود در هفته های اول پس از جراحی بینی تا حد ممکن در معرض نورخورشید قرار نگیرید ، زیرا گرما و نورخورشید سبب تشدید تورم بینی می شود .

راه های کاهش تورم بینی پس از جراحی بینی

پس از جراحی بینی بسیار مهم است که شست و شوی بینی انجام شود ، شست و شوی بینی باعث می شود که خونابه ها در بینی باقی نماند .

پس از جراحی بینی برای کاهش تورم بینی باید چسب زدن به بینی انجام شود ، زیرا چسب زدن به بینی به خصوص در هفته های اول کمک شایانی در کاهش تورم های بینی می کند

یکی دیگر از روش های کاهش تورم بینی استفاده از آب آناناس و کرفس تازه است که سبب کاهش کبودی ها و تورم بینی می شود .

بسیار مهم است در زمان استراحت حتما دو بالش در زیر سر قرار دهید ، بالا گرفتن سر در زمان استراحت نسبت به بدن باعث کاهش تورم های بینی می شود .

یکی دیگر از روش های کاهش تورم بینی داشتن استراحت کافی در زمان استراحت است .

نکته بسیار مهمی که باید رعایت نمایید این است که پس از استحمام حتما چسب زدن به بینی را انجام دهید ، زیرا چسب زدن به بینی بلافاصله پس از استحمام در کاهش تورم بینی تاثیر گذار است .

سایر خدمات دکتر احمدپور :

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر احمدپور

 

 

 

 

درباره drahmadpoor

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *