جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

جراحی زیبایی پلک می تواند مشکلات پلک های افتاه و آویزان را برطرف کند.این جراحی زیبایی حساسیت بالایی دارد و شما پیش از آن باید جراح مناسبی را برای امر انتخاب کرده باشید .بهتر است شما در ابتدا درباره این جراحی اطلاعات بیشتری کسب کنید و سپس اقدام به انجام مراحل جراحی کنید.

در جلسه مشاوره جراح سلامت عمومی شما را بررسی می کند و در صورتی که کاندیدای مناسبی برای عمل جراحی زیبایی پلک باشید روز عمل برای شما هماهنگ خواهد شد.

در مرحله اول این جراحی بیهوشی عمومی انجام می گیرد البته برخی از افراد هستند که با بی حسی موضعی این عمل را انجام می دهند که این انتخاب تنها به نظر متخصص و همچنین یبمار بستگی دارد.

جراحی زیبایی پلک

برش های ایجاد شده در جراحی پلک

در صورتی که شما بخواهید هر چهار پلک خود را جراحی کنید جراح به طور معمول از پلک بالا آغاز می کند  و برش ها طوری طراحی می گردد که محل آن مخفی باشد و در چین ها و خطوط طبیعی پلک تان قرار داده می شوند.

ایجاد برش ها باعث می شود که جراح بینی بتواند تمامی پوست  و چربی های اضافی را بردارد و یا اینکه آنها را بازسازی کند و در صورتی که نیاز باشد عضله های این منطقه را تقویت می کند .

برش ها به دو نوع برش پوستی و بدون برش پوستی ایجاد می شوند. نوع دوم در مواردی که پوست اضافی  نیازمند برداشته شدن نباشد بکار می رود.

در نهایت برش های ایجاد شده با بخیه های خیلی ظریف بسته می شوند.بخیه به مدت چهار تا شش روز در پلک های بالا و یک هفته در پلک پایین باقی می ماند  و شما باید برای برداشتن آنها به جراح خود مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از عمل باید به درستی انجام بگیرد که مطلب بعدی راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر احمد پور متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی بینی غرب تهران

درباره drahmadpoor

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 9 − سه =