Warning: include(/home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/functions/rt_comments.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/classes/loading.php on line 690

Warning: include(): Failed opening '/home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/functions/rt_comments.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/classes/loading.php on line 690
اقدامات قبل از جراحی بینی – دکتر احمد پور متخصص جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی ، موارد زیر را خاطر نشان خواهیم نمود.
قبل از مراجعه به مراکز زیبایی یا جراح بینی نیاز خود را از نتیجه جراحی بینی مشخص نمایید. دقت داشته باشید که بر طرف کردن مشکلات تنفسی همراه با جراحی زیبایی امکان پذیر است و می توان هر دو جراحی را به صورت هم زمان انجام داد .

اگر انتظارات فرد از جراحی معقولانه و منطقی باشد به نتیجه ی ایده آل و مناسب خواهد رسید اما به یاد داشته باشید که انتظارات غیر طبیعی از نتیجه جراحی بینی باعث نارضایتی فرد در بهترین شرایط ممکن خواهد شد .

بسیاری از افراد تمایل دارند که بینی آنها شبیه به مدل ها و هنرپیشه های سینما بشود در حالی که باید موارد بسیاری را همچون جنس و فرم بینی ، نوع پوست ، موقعیت بینی ، اندازه و حالت آن و از همه مهم تر فرم کلی چهره فرد با مدل مورد نظر را بررسی نمود. هیچوقت امکان جراحی بینی گوشتی به حالت فانتزی یا عروسکی امکان پذیر نخواهد بود زیرا بینی های گوشتی معمولا پوست ضخیم و غضروف ضعیفی دارند که برای جراحی بینی فانتزی مناسب نمی باشد . نتیجه جراحی برروی بینی های گوشتی ایده آل و طبیعی است و بازهم پوست و عملکرد جراح است که در نتیجه ی آن تاثیر فراوانی خواهد گذاشت .
بنابراین سعی کنید با دید بازتر و منطقی تر به جراحی بینی نگاه کنید و انتظارات واقع گرایانه داشته باشید .

در صورتى كه بیماری خاصی دارید به پزشک خود اطلاع دهید و نیز اگر سیگار یا قلیان مصرف می کنید ، باید حداقل دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل آن را قطع کنید. از مصرف آسپرین و قرصهای مسکن مانند، ناپروکسن و بروفن ، به مدت دو هفته قبل از عمل پرهیز نمایید.

قبل از جراحی بینی تصاویر را تهیه نمایید، تهیه عکس از بینی در روز جراحی و بعد از عمل برای بررسی میزان تغییرات انجام شده لازم می باشد .
آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی را انجام دهید
یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی انجام آزمایشات ضروری است ، آزمایشات خون كه شامل غلظت و انعقاد خون هست را انجام دهید و با مراجعه به جراح بینی از سلامت عمومی خود آگاه شوید. اگر مشكل خاصی به لحاظ تنفس،تنگى نفس و تپش قلب دارید باید قبل از عمل مشاوره قلب انجام دهید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر احمد پور

درباره drahmadpoor

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *