Warning: include(/home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/functions/rt_comments.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/classes/loading.php on line 690

Warning: include(): Failed opening '/home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/functions/rt_comments.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/drahmadp/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/rt-framework/classes/loading.php on line 690
آیا جراحی بینی در ماه رمضان امکان پذیر است ؟ – دکتر احمد پور متخصص جراحی بینی

آیا جراحی بینی در ماه رمضان امکان پذیر است ؟

امروزه با توجه به اهمیت زیبایی، افراد بسیار زیادی خواستار جراحی زیبایی بینی هستند و این جراحی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی شناخته شده است .با ورود به ماه مبارک رمضان افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند این سوال را مطرح می کنند که آیا انجام این جراحی در این ماه امکان پذیر است یا خیر.

جراحی زیبایی بینی در صورتی که ضرری به فرد وارد نکند و فرد برای انجام این جراحی رضایت کافی داشته باشد مانعی برای انجام این جراحی وجود ندارد و در صورت لزوم بهتر است جراح بینی انتخابی شما، هم جنس باشد. برای انجام جراحی زیبایی بینی برای گرفتن بهترین نتیجه در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایید. دکتر مجید احمدپور جراح بینی در این زمینه می تواند راهنمایی ومشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آیا در ماه رمضان می توان جراحی بینی انجام داد

در صورتی که جراحی بینی به منظور درمان صورت گیرد در هر زمانی امکان انجام آن وجود دارد. اما در صورتی که فرد در ماه مبارک رمضان به منظور زیبایی خواستار جراحی بینی خود باشد توصیه می شود که انجام این جراحی به ماه دیگری موکول شود.

در صورتی که جراحی بینی درماه مبارک رمضان انجام شود و به همین علت فرد نتواند روزه بگیرد قضا روزه چگونه می باشد؟

بهتر است در صورتی که فرد به منظور زیبایی خواستار جراحی بینی در ماه مبارک رمضان است انجام این جراحی به زمان دیگری تغییر پیدا کند و فرد در این ماه مبارک به زیبایی باطن، سیرت و آرامش درون خود بپردازد. درنتیجه در صورتی که در انجام جراحی بینی ضروریتی وجود نداشته باشد آن جراحی به زمان دیگری موکول شود. در صورتی که جراحی بینی در ماه رمضان انجام شود و فرد نتواند روزه خود را بگیرد کفاره ای ندارد و باید قضای روزه خود را به جا آورد.

فتوای حضرت آیةالله العظمی خامنه ای در مورد قضای روزه در جراحی بینی :

هرچند که انجام جراحی بینی موجب ضرر رساندن به بدن شما نشود و بدون مقدمات حرام باشد بهتر است از انجام آن صرف نظر کنید و به خلقت الهی که خداوند برایتان مقرر فرموده رضایت داشته باشید و به جای اصلاح زیبایی فرم بینی خود به اصلاح باطن خود بپردازید.

با تشکر مدیریت سایت  دکتر مجید احمدپور متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی غرب

درباره drahmadpoor

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *